Login

Razítka pro úřady, firmy, školy, instituce

Razítka pro úřady, firmy, školy, MŠ, instituce

Razítka pro úřady, firmy, školy, MŠ, instituce

Bez razítka se neobejde žádný živnostník, podnikatel, firma, úřad nebo instituce. Drobná razítka bývají používána nesčetněkrát za den, což se projevuje na jejich opotřebení a životnosti. Nabízíme mnoho typů razítek a můžete si u nás vybrat razítko přesně pro Váš účel. Jestliže razítko používáte jen zřídka, maximálně několikrát během týdne, můžete se spokojit s nejlevnější variantou razítka. Pokud vaše razítko bude extrémně namáhané a použijete jej 10 x i vícekrát během jediného dne, doporučujeme vám zvolit kvalitnější razítko, které více vydrží.

 

Našim klientům dodáváme spolehlivá razítka značky Colop. Pro náročnější zákazníky máme v nabídce též razítka renomované značky Trodat. Značka Trodat je známa díky svým precizním razítkům s dlouhou životností. Pokud Vaše stávající razítko není v dobré kondici, nebo má již slabý otisk a opotřebený polštářek, obraťte se na nás, vyřešíme to novým razítkem nebo výměnou polštářku či štočku.

V naší nabídce naleznete základní typy razítek, které zákazníci nejčastěji objednávají. Není však problém objednat jiný typ razítka. Máte- li speciální požadavky pro výrobu vašeho razítka, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře, rádi vám vyjdeme vstříc. Na našem webu najdete pouze nejběžnější a nejžádanější typy razítek. Náš sortiment obsahuje přes 400 typů razítek všeho druhu, např. velkorozměrová, číslovačky, razítka v tužce a mnoho jiných. K objednávce razítka můžete využít poptávkový formulář níže.

 

Objednávka razítka pro firmu, školu či instituci

*
*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

osvědčená
razítka

tradiční
razítka

velká
razítka

více kusů
razítek

ostatní
razítka

cena je pro Vás
naprosto
rozhodující
potřebujete více
razítek pro firmu,
nebo družstvo
potřebujete
spolehlivé,kvalitní
firemní razítko
vícebarevná,v tužce,
datumová, kapesní,
z fotografie, luxusní
chcete mít na
razítku logo
a hodně údajů
Levná razítka
Kvalitní razítka
Více kusů razítek
Velká razítka
Celý sortiment
HOME - výroba razítek trodat a colop
Nejnižší cena razítka
 Kvalitní firemní razítko
Velká razítka – jestliže potřebujete vtěsnat na razítko co nejvíce firemních údajů
Více kusů razítek – vhodné pro velké firmy, úřady a instituce
Razítko v tužce, Datumové razítko